Nová pracovní pozice u nás na farmě

Pozice obchodního zástupce již OBSAZENA

 

Do našeho týmu ve Starovičkách momentálně hledáme kolegu či kolegyňku, parťáka nebo parťačku na pozici: 

Obchodní zástupce

Jsi komunikativní, máš obchodního ducha, řidičský průkaz skupiny B a ještě k tomu ti voní levandule? Tak v tom případě se nám neváhej ozvat, abychom se spolu mohli setkat a o všem se pobavit.

Pokud ještě neznáš Lavandia, rádi ti naši farmu představíme. Jsme malé ekologické zemědělství spojené s chráněnou dílnou v malé jihomoravské obci Starovičky. Tu máme celé naše zázemí, naši dílnu i levandulové pole. Přestože jsme malá firma, máme velké vize a cíle a do našeho týmu hledáme někoho zrovna takového. Podnikáme s respektem k přírodě, ale i k tradicím a regionu, hledáme proto někoho právě s podobnými hodnotami a filozofií, jakou máme i my. 

Co bude tvou hlavní náplní práce? Zejména aktivní péče o stávající velkoobchodní zákazníky, ale také hledání nových partnerů (součástí čeho je i návštěva těch nejsuprovějších lokálních podniků, kde naše výrobky nabízíme). V neposlední řade je to také péče o maloobchodní zákazníky a týmová spolupráce u nás v Lavandia v zimní a letní sezoně.

Náplň práce:

  • péče o stávající velkoobchodní zákazníky a hledání nových partnerů
  • aktivní komunikace v rámci obchodních vztahů farmy
  • podpora prodeje v rámci VO odběratelů (akce, newslettery - spolupráce s markeťačkou Naty)
  • řešení individuálních poptávek
  • rozvozy produktů v rámci regionu JMK
  • komunikace v rámci VO objednávek 
  • výpomoc v hlavních prodejních sezónách (tedy letní a vánoční sezóna)

Kromě zásoby levandulových dobrot a dalších produktů je samozřejmostí k pozici pracovní telefon, PC a služební automobil (s možností soukromého použití). Jsme přátelský tým, do kterého nehledáme pouze kolegu, ale i nového levandu parťáka. :)

Těšíme se, až se přidáš na lehátko mezi nás! Tým Lavandia

Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.