Levandulové dobroty, káva s sebou a posezení

Levandulové dobroty u nás ve Starovičkách

Jižní Morava, sluníčko, příjemné posezení na zahrádce, vůně i chuť levandule a pohoda. Užijte si výlet do Staroviček naplno a navštivte náš levandulový Coffee Truck. Máme pro vás připraveny nebesky lahodné dobroty. Vybrat si budete moct:

  • Levandulový cheesecake a jiné dortíky z čokoládovny Herůfek
  • Levandulová zmrzlina a nanuky Na dřívku 
  • Levandulimo
  • Levandulové espresso  
  • Ledová káva, levandulový CHLADIČ (levandulové espresso, zázvorový tonic, led)

 

Bližší informace k nabízeným dobrotám: 

foto_kafe

Jsme ohromně rádi, že kromě úžasných levandulových čokolád budou u nás letos také vynikající dezerty od Herůfků z Čejče. Můžete se těšit na super extra čokoládové, ovocné a další dortíky. Pohlazení na jazyku i na duši. Co dodat? Snad jen dobrou chuť. 

      

 

 

 

 

 

V minulém roce vám ohromně chutnala limonáda a my jsme za to moc rádi. Farmář Staňa strávil celý rok laděním, mícháním a ochutnáváním. My všichni na farmě trpělivě ochutnávali. A nyní jsme na limču moc pyšní. 

Nejenže je tento lahodný mok plný přírodních surovin a na prvním místě složení není cukr, je v ní zachováno spoustu prospěšných látek, protože není nikterak chemicky ošetřována!

Levandule přirozeně ochlazuje, proto je číslo jedna při horkých letních měsících. Skvěle působí i jako takzvaný "vyprošťovák", zkrátka super, když to trochu přeženete v okolních sklípcích. 

 

 

kf7d8T3UVLCQ


Tak jako v předešlém roce i letos budeme v Coffee Trucku prodávat úžasné nanuky NA DŘÍVKU . 

Nanuky jsou složené z čerstvého ovoce (více než 70%), čisté vody, bylinek (i z té naší :)) a nerafinovaného třtinového cukru. Nedobarvujeme, nestabilizujeme, neéčkujeme - to je jejich motto a to je úžasné. 

 

 

received_2179645308930145

A kávička, bez té už si ani nedovedeme představit začátek našeho levandulového dne. Coffeespot v čele s panem Jirkou Plškem. Tak tihle kávový nadšenci a hlavně odborníci na kávu pro nás praží čerstvou kávu, samozřejmě bez přidaných umělých aromat a umělých esencí.

K čerstvě upražené a namleté kávě přidáváme čerstvě namletý levandulový květ. Abychom zachovali úžasnou vůni a chuť čerstvé kávy, dali jsem do kávy jen tolik levandulky, aby její aroma jen podtrhlo chuť čerstvě pražené kávy.

Na našem profi kávovaru vám uvaříme naši nejprodávanější kávu BIO certifikovanou 100% ARABICU směs Brasil Diamantina a Peru Chanchamayo, kterou speciálně vykoumal pan Jirka s naším farmářem Standou právě a jenom pro nás.

 

 

Jsme moc rádi za váš ohromný zájem v minulém roce, a proto jsme letos rozšířili posezení, upravili jsme možnosti platby v Coffee Trucku a zajistili jsme také větší množství dobrot. V neposlední řadě máme velikou novinku v podobě mobilních záchodů. :)

Budeme se na Vaši návštěvu v levandulovém obchůdku a Coffee Trucku moc těšit! 

Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.