Parkování a doprava

Jsme rádi, že jste se rozhodli navštívit naši levandulovou farmu. Do budoucna máme v plánu zřízení větších prostorů pro zázemí farmy, včetně lepšího parkování, do té doby to však musíme zvládnout s pomocí naší obce. 

Parkovat vozidla můžete jen na obecním parkovišti. To je zřízeno na začátku obce směrem z Hustopečí po levé straně. Parkoviště spravuje obec Starovičky a parkovné na celý den stojí 50 kč. Parkování v jiných lokalitách obce je zakázáno, prosím, respektujte to a parkujte pouze na obecním parkovišti. Chceme, aby jste se cítili dobře vy, ale i naši spoluobčané. Všichni si umíme představit, jak je nepříjemné, když nám cizí vozidlo blokuje vjezd do garáže nebo domu. Vznikají pak zbytečné konfliktní situace. Prosím, dodržujte pokyny týkající se parkování v obci. 

Od parkoviště je to do obchůdku 5 minut a asi 12 minut na políčko. Vjezd na políčko autem je ZAKÁZÁN. Pokud přeci jen po cestě nějaké auto uvidíte, budeme to nejspíš my se závozem vychlazených limonád. :) 

 

Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení