Levandulové dobroty , káva sebou a posezení

Vychutnejte si lahodnou chuť levandulových dobrot v příjemném prostření naší letní zahrádky. 

Posezení, občerstvení, pohoda. 

Od 1.6 do 31.8.2019 pro Vás bude otevřeno :
PO: 9°°-17°°
UT: 9°°-17°°
ST: 9°°-17°°
CT: 9°°-17°°
PA: 9°°-19°°
SO: 9°°-19°°
NE: 9°°-19°°
SVÁTKY: OTEŘENO 9°°-19°°
 
Máme pro Vás připraveny nebesky dobré dobroty. Stálá nabídka: 
  • Levandulový cheesecake
  • Levandulové sušenky 
  • Levandulová zmrzlina
  • Levandulová limonáda
  • Levandulové espresso  
  • Ledová káva, levandulový CHLADIČ  / espreso levandulové, zázvorový tonic,led /

Bližší informace k nabízeným dobrotám : 

Naše farma začala v letošním roce spolupracovat s paní Martinou Konrádovou, která se stala naší hlavní cukrářkou. Paní Martina je maminkou dvou krásných chlapečku, v letošním roce se vrátila po mateřské dovolené do pracovního procesu. Základem jsou pro ni kvalitní suroviny a vynikající chuť. Co dodat? Snad jen dobrou chuť. 

A to není vše. Každý týden v pátek pro Vás budeme mít speciální nabídku v podobě extra levandulových dobrot od vyhlášených cukrářů a cukrářek. O speciálních nabídkách budeme informovat na FB a našich stránkách v aktualitách. Dodavatelé speciálních dezertů budou například: http://www.choco-lanyze.cz/ 

V minulém roce Vám ohromně chutnala limonáda a my jsme za to moc rádi. 365 dní strávil farmář Staňa laděním, mícháním a ochutnáváním. My všichni na farmě trpělivě ochutnávali. A nyní jsme na limču moc pyšní. Nejenom že je tento lahodný mok z přírodních surovin a na prvním místě složení není cukr.....,ale je v ní zachováno spoustu prospěšných látek, protože není niketrak chemicky ošetřována! Levandule přirozeně ochlazuje, proto je číslo jedna při velkých horkách. A skvěle působí i jako takzvaný "vyprošťovák", zkrátka super když to trocha přeženete v okolních sklípcích. 

Zmrzlina......hmmmm.....tak ta bude v letošním roce pravdu a doslova BOMBA . Pan Radim Pustina a jeho nanuky NA DŘÍVKU https://www.nadrivku.cz/ s naší levandulí si zamilujete. Nanuky z čerstvého ovoce více než 70% , čisté vody, bylinek ( i z té naší :) ) a nerafinovaného třtinového cukru. Nedobarvujeme, nestabilizujeme, neéčkujeme, je jejich moto a to je úžasné. 

Jsme moc rádi za Váš ohromný zájem v minulém roce a proto jsme letos rošiřili posezení na naší mini zahrádce. Upravili možnosti platby v coffi trucku. Zajistili větší množství dobrot. A v neposlední řadě máme velikou novinku v podobě mobilních záchodů. 

A kávička, bez té už si ani nedovedeme představit začátek našeho levandulového dne. Coffeespot v čele s panem Jirkou Plškem https://www.coffeespot.cz/ pro nás praží čerstvou kávu, do ktetré nepřidáváme umělá aromata, ani umělé esence, ne ne....k čerstvě upražené a namleté kávě přidáváme čerstvě namletý levandulový květ.Abychom nezabili úžasnou vůni a chuť čerstvé kávy, dali jsem do kávy jen tolik levandulky aby její aroma jen podtrhlo chuť čersvě pražené kávy. Na našem profi kávovaru Vám uvaříme naši nejprodávanější kávu 100% ARABICU a to směs Brasil Diamantina a Peru Chanchamayo, kterou speciálně vykoumal pan Jirka právě pronás. Prostě milujeme kávu. 

 

 

Copyright 2013 © Lavandia s.r.o.. Zásady ochrany osobních údajů

Created by GRAWEB