Obchůdek s možností nahlédnutí do výroby

Levandulky po sklizni měníme na voňavé dobroty a výrobky pro potěšení všech smyslů. 

 

Pod pokličku nám můžete nahlédnout v naší výrobě a nakpupit v našem obchůdku, který jseme v letošním roce pro Vás upravili a prodejní prostory zvětšili. 

 
PO:  9°°-19°°
UT:  9°°-19°°
ST:  9°°-19°°
CT:  9°°-19°°
PA:  9°°-19°°
SO:  9°°-19°°
NE:  9°°-19°°
SVÁTEK: OTEVŘENO
100% ruční práce 
Roztomilá zvířátka, heboučké polštáře a ostatní šité výrobky u nás se 100% podílem ruční práce pro Vás šijí naše milá děvčata v chráněné dílně.  Každý všední den od 9°° do 15°° jim můžete nahlédnout pod ruce a přesvědčit se o tom co mi už dávno víme, o tom jak moc jsou šikovné. 
 
100% příroní suroviny 
Levandulku měníme i na lahodné nápoje a skvělé pochutiny. 365 dnů práce našeho farmáře Standy se proměnilo v lahodný mok naše LEVANDULIMO. Z čerstvé byliinky pro Vás připravujeme uklidnující sirup. A to vše jen z použitím těch nejlepších surovin. 
 
100% skvělé spolupráce 
A protože nejsme všeználci, tak odbornou práci, jako je například výroba čokolády necháváme mistrům ve svém oboru.Spolupracujeme s rodinou Herůfkovou, kde už od nejmladší generace vědí že kvalita, udržitelné zdroje, osobní přístup jsou základ http://www.choco-lanyze.cz/ .    
Čersvé, 100% zralé a lokální ovoce nám ve vynikající marmelády a pečené čaje proměnuje slečna Lenka Němcová s maminkou a kolegyní. A jelikož nám jde práve o lokální zdroje můžete u nás v průběhu sezóny ochutnat různé druhy marmelád s levandulí. Vzdy se jedná o limitované edice a nezlobte se na nás prosím že dojdou, meruňky prostě dvakrát za rok nedozrávají :)   https://www.herbalena.cz/ .
A kávička, je tu z čerstvou rodinné pražírny Coffeespot prostě nejde nemilovat. Pan Jirka Plšek a náš Staňa hodně dlouho ladili naši kávu s levandulí. Jednu z mála káv, kde ení uměle a chemicky dodávané aroma. V naší kávičce je namlet přimo náš levandulový květ. Abychom nezabili úžasnou vůni a chuť čerstvé kávy, dali jsem do kávy jen tolik levandulky aby její aroma jen podtrhlo chuť  https://www.coffeespot.cz/ . 
100% chuť léta naleznete v  medík z včeliček, jejichž úly jsou přímo u našich rostlinek. Jenmý na jazyku a voňavý právě jako naše políčko, ze kterého je medík stáčen všelařem, naším sousedem ze Staroviček.  
 
100% nadšení 
 
Těšíme se na Vás! 
 
 

 

Copyright 2013 © Lavandia s.r.o.. Zásady ochrany osobních údajů

Created by GRAWEB