Spuštění webových stránek společnosti Hands s.r.o.

Vážení zákazníci a přátelé společnosti Hands s.r.o., právě jsme pro Vás spustily webové stránky.

Dovolte nám abychom Vás uvítaly na webových stránkách společnsoti Hands s.r.o.. Na těchto stránkách postupně naleznete spoustu informací o naší činnosti, aktualizace o nových výrobcíh nebo jiných aktivitách, které budeme provádět. 

Naše společnost vznikla na sklonku roku 2013, naším cílem je poskytování služeb a výroby v oblasti kompletačních, balících a dalších zakázkách. Výroba paletového nábytku, výrobků ze dřeva, šití a další výrobky od zaměstnanců s postižením.

Na počátku naší společnosti stála myšlenka zaměstnávání osob se zdravotním postižením a pomoci těmto lidem. Majitelé společnosti Stanislav Bíza a Marek Svoboda se seznámili během společného působení ve sportovním prostředí. Stanislav Bíza je bývalý reprezentant České republiky v ruční cyklistice hendikepovaných a také vedoucí pracovník servisu nákladních vozidel. Marek Svoboda je bývalý motocyklový závodník a spolumajitel společnosti MOSS logistics s.r.o.

Naše zkušenosti jak z podnikatelské sféry tak i osobního života jsme se rozhodly zúročit při práci na Vašich zakázkách a výrobě v Hands s.r.o. 

Prosíme buďte k nám shovívaví při odhalení nějaké té chybičky nových stránek, na všem postupně pracujeme.
Najdete nás také na Facebooku, na adrese http://www.facebook.com/hands.cz

Váš tým Hands s.r.o.

 

Copyright 2013 © Lavandia s.r.o.. Zásady ochrany osobních údajů

Created by GRAWEB