Děkujeme! I díky vám, našim zákazníkům, jedeme reprezentovat Českou republiku

"Vítězem prvního ročníku národního kola evropské soutěže Mladých farmářů se stala farma Lavandia - levandulová farma Stanislava Bízy ze Staroviček. Unikátní projekt sociálního zemědělství tak postupuje do evropského kola, které se bude konat 26. března 2020 v Bruselu." 

"Jde o inspirující projekt, který určitě zaujme i porotce z celé Evropy.  Stanislav Bíza úspěšně podniká v zemědělství s u nás  netradiční plodinou, levandulí, od pěstování rostliny až po finální zpracování do různých produktů. Jeho práce má navíc sociální efekt v  regionu. Je určitě příklad pro mnoho dalších mladých a začínajících farmářů,"  hodnotí vítěznou farmu ambasadorka soutěže Michaela Šojdrová

- takto hezky nás uvedla paní Euro poslankyně Michaela Šojdrová. 

honzabarton0011_0315

Moc děkujeme za tuto příležitost. Jsme hrdí na naše holky a kluky co u nás pracují. Jsme moc rádi, že máme takové skvělé zákazníky, kterým se naše produkty líbí a podporujete nás !! V čele s naším farmářem Standou vyrážíme 26.3.2020 do Bruselu kde propukne klání o Evropského mladého farmáře roku 2020.

Tak nám nezapomeňte fandit a my Vám slibujeme, že ty medaile přivezeme :-) 

Link s výsledky národního kola mladých farmářů ČR: Mladý farmář, vítěz národního kola ČR 

Video reportáž České televize k vyhlášení výsledků národního kola: VIDEO reportáž ČT

Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení