Voňavý dáreček - 7 kg levandulky -pro Dobrovolnické centrum Motýlek

V minulém roce si od nás paní Soňa Záškodová, koordinátorka dobrovolníků z Dobrovolnické centrum Motýlek z.s. odvezla opravdu obrovský pytel naší levandulky. My jsme moc rádi, že náš dar potěšil lidi nemocné, ale i babičky a dědečky z domovů pro seniory. V roce 2019 budeme i nadále podporovat tyto úžasné projekty.

 

Paní Soňa nám napsala:

"Zdravím z Brna

Posílám fotografie z adventního tvoření pacientů ve FN Brno, z dílniček z domovů pro seniory Foltýnova a Koniklecova. Pacienti v nemocnici byli nadšení, že si mohli vyrobit a odnést voňavý dárek a na pobyt v nemocnici aspoň na chvilku zapomenout. Na Foltýnové mají bylinkovou zahrádku, tak se pochlubili i vlastní levandulí. A klientky z Koniklecové zase ukázaly, že levandulový sáček může být i háčkovaný.

Pytlíčky, které nám pomáhali vyrábět dobrovolníci, jsme nabídli při dobročinných prodejích a výtěžek z nich putoval na sbírkový účet spolku. Tyto peníze následně používáme na nákup her a věcí, které používají dobrovolníci při práci a tvoření s pacienty.

Ještě jednou moc děkujeme, že jste pomohli provonět mnoho míst v Brně."

 

A my moc děkujeme za spolupráci a těšíme se na další.

Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení