Zveme Vás na levandulové vázání květin

Zveme Vás na naše každoroční levandulové vázání květin, které se i letos bude konat na voňavém rozkvetlém políčku u nás ve Starovičkách

Užijte si nezapomenutelné odpoledne plné vůně, tvoření, relaxace a radosti přímo na našem voňavém fialovém políčku. Za pomoci zkušené floristky Andrejky Fialové z nedalekých Nikolčič si u nás na farmě vyrobíte vlastní levandulový věnec a flower box. Těšit se můžete samozřejmě na plný zážitek z levandulové farmy, a to včetně vynikajícího levandulového občerstvení. 

Zapomeňte na všechny denní strasti a užijte si s námi den na vlně levandule.

Tento zážitek je určen pro všechny milovníky levandule, květin a přírody, není potřeba žádných předchozích zkušeností s vázáním květin. Floristka Andrea Vám vše ráda ukáže a vysvětlí a bude k Vám k dispozici po celou dobu workshopu. Omezený počet míst zajistí individuální přístup každému z Vás. 

Kvůli kvetoucí levanduli se workshop koná pouze v měsíci červnu.

Připravili jsme pro Vás však rovnou několik termínů: 

 22.6. 2024 (odpolední workshop) -  Vstupenky a info 
 23.6. 2024 (ranní workshop) -  Vstupenky a info 
 28.6. 2024 (večerní workshop) -  Vstupenky a info 
 29.6. 2024 (ranní workshop) -  Vstupenky a info 
 30.6. 2024 (ranní workshop) -  Vstupenky a info 

 

 A co nás na květinovém workshopu čeká? 

Všichni se sejdeme na levandulovém políčku, kde se seznámíme a rovnou se pustíme do sběru levandulek pro naše pohodové tvoření. Floristka Andrea nás provede výrobou věnce z levandulí a z dalších čerstvých a sušených květin. Následně doplníme síly svačinkou, limčou či levandulovou kávou a můžeme se pustit do výroby květinového flower boxu. Po skončení výroby všech těch květinových radostí a předání certifikátu o absolvování kurzu můžete zůstat ještě na políčku, posbírat si levanduli na další domácí tvoření nebo si užít naši levandulovou houpačku s výhledem na Pálavu. (Upozornění: program u večerního workshopu se mírně liší.)

Všechny informace k jednotlivým workshopům najdete v prokliku u jednotlivých termínů. 

S dotazy ohledně workshopu se prosím obracejte na info@lavandia.cz nebo na 720 150 153.

Akce se koná za každého počasí. V případě deště máme připravené kryté prostory (mimo farmu).

STORNO PODMÍNKY  - V případě zrušení účasti na workshopu více než 7 dní před datem konání, vracíme 100 % uhrazené částky. V případě zrušení účasti na květinovém vázání méně než 7 dní před datem konání činí storno poplatek 100 % z celkové částky. Je však možné za sebe najít náhradníky.

Těšíme se na Vás v létě na našem rozkvetlém políčku, tým Lavandia

Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.