Vítejte u nás - základní informace

 
 
Infolinka levandulový obchůdek: 739 478 407

Už cítíte tu sladkou bylinnou vůni levandule? Ještě kousek cesty k nám a budete uprostřed voňavých levandulových lán na naší farmě. Než se vydáte na levandulové pole, můžete se podívat do našeho produktového obchůdku, a nebo si vychutnat levandulovou kávu nebo limonádu v našem Coffee Truck (na adrese Starovičky č.p. 350).  

 

 Pro aktuální stav levandulového políčka se mrkněte na článek tu.  

SAMOSBĚR LEVANDULE UKONČEN. POLÍČKO I OBCHŮDEK JE STÁLE V PROVOZU DLE NÁSLEDUJÍCÍ OTEVÍRACÍ DOBY:

 


 

Otevřeno máme každý den, od pondělí do neděle. V případě nepříznivého počasí je levandulové pole zavřené. O tom vždy informujeme co nejdříve na našich sociálních sítích, Facebooku a Instagramu Levandulové farmy. I v tomto případě máme ovšem otevřený obchůdek, kde můžete zakoupit naše voňavé produkty a nebo si vychutnat levandulovou kávu, levandulovou zmrzlinu a dokonalé dezerty z čokoládovny Herůfek v našem levandulovém Coffee Truck. 

Pejska si sebou na políčko vzít můžete, prosíme Vás však, abyste si ho hlídali a byli ohleduplní k ostatním návštěvníkům Levandulové farmy. 

Vstupenky na levandulové pole můžete koupit u nás v obchůdku ve Starovičkách (č.p. 350), a nebo přímo před vstupem na levandulové pole. Vstup je zpoplatněn následovně:
  • děti do 6 let zdarma
  • děti do 15 let 20 Kč
  • dospělí 60 Kč

Platit lze na políčku a v obchůdku kartou i hotově. 

 
Nenašli jste co hledáte? Jednoduše proklikněte na další článek:
 
 
 
IMG_20180921_181039_HDR
 

 Těšíme se na vás na viděnou ve Starovičkách. A nezapomeňte - LIFE IS GOOD!

 
 
Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.