Základní informace a otevírací doba

Už cítíte tu sladkou bylinnou vůni levandule?

Ještě kousek cesty k nám a budete uprostřed voňavých levandulových lán na naší farmě. Najdete nás v malé obci Starovičky na jižní Moravě. 

  

Kudy k nám a kam zaparkovat?

Jedete k nám autem? Mrkněte na info článek tady. Nebo se rovnou podívejte na video - Cesta na farmu.:)

Přijedete autobusem? Veškeré info najdete tu. Dostanete se k nám krásně i na kolech, na políčku máme stojany na kola. Cesta na pole autem je zakázána - pokud nějaké po cestě přesto uvidíte, budeme to nejspíš my se závozem vychlazených limonád. :)

Prosím, parkujte pouze na obecním parkovišti - parkovné se platí obci a poplatek činí 50 Kč na celý den.

Cesta na pole je jednoduchá, všude navíc najdete ukazatele, nemusíte se tedy bát, že byste se ztratili. Z obecního parkoviště je to na pole cca 15 minut klidné chůze, z autobusové zastávky asi 20 minut. Připomínáme, že na pole vede polní cesta - ta může být v létě prašná, po dešti či bouřce naopak blátitá.

Farma, obchůdek a kavárna Lavandia

Náš jediný originální obchůdek s kavárnou Lavandia se nachází přímo po cestě na políčko. Určitě se u nás zastavte a osvěžte se výbornou levandulovou limonádou naší výroby, výběrovou kávou, či dortíkem a zmrzlinou. Platit lze u nás všude hotově i kartou. Otevřeno máme každý den, včetně víkendů či státních svátků (5. a 6. 7.), a to políčko, obchůdek i kavárnu

Pouze v případě opravdu velmi nepříznivého počasí (velká bouřka nebo liják) je levandulové pole zavřené. O tom vždy informujeme co nejdříve na našich sociálních sítích, Facebooku a Instagramu @levandulezMoravy. 

Další informace

Pejsci jsou u nás samozřejmě vítáni a máme pro ně na farmě připravené i malé občerstvení. Cestu k nám zvládnete i s dětmi či kočárkem. Mějte prosím na paměti, že se naše políčko se nachází mimo obec - mezi ostatními poli - myslete proto na přikrývku hlavy a dostatečný pitný režim - v létě to umí být i pěkná výheň. :) 

 Nejste si něčím jistí, potřebujete poradit? Zavolejte přímo k nám do obchůdku, kde Vám naši levanduloví kolegové rádi pomůžou. Infolinka do levandulového obchůdku: 602 734 509 (případně kontakty).
 
IMG_20180921_181039_HDR
 

 Těšíme se na vás na viděnou ve Starovičkách. A nezapomeňte - LIFE IS GOOD!

 
Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.