Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
9470 hodnocení
5
9417x
4
20x
3
10x
2
4x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
HV
Hana Vitáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.10.2024
Perfektní komunikace 🙂
JS
Jana Skladanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.10.2024
Výborný a rychlý přístup
MF
Martina Faltusová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.10.2024
DK
Dagmar Königová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.10.2024
Krásně zabaleno, i s osobním vzkazem, přišlo rychle a v pořádku. Ochutnávat budeme až pod stromečkem, nemůžu se dočkat…
ZK
Zdeňka Kollárová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.10.2024
MP
Michal Petráš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.10.2024
Krásný voňavý
HM
Helena Martonová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.10.2024
Doručení bylo opravdu rychlé a komunikace ze strany dodavatele probíhala bezproblémově
JN
Jaroslava Nováková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.10.2024
vše v naprostém pořádku a moc krásné věci, které se dají darovat
LN
Lenka Navratilova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.10.2024
MK
Martin Klíma
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.10.2024
SP
Simona Prouzová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.10.2024
Velice. A moc děkuji.
UV
DH
Danuše Hrubá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2024
Ano jsem děkuji
ZS
Zuzana Slámová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2024
GM
Gabriela Musilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2024
Velice
DŠ
Dita Ševčíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2024
Rychlé dodání, skvělá komunikace s obchodem, svíčka příjemně voní a krásně hoří
MV
Marie Vencourová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2024
Úplně v pořádku zboží přišlo brzy krásně zabalené voňavé a super vypracovanez
PV
Petra Vojířova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2024
Krásný voňavý balíček. Levandulová voda je top .
HK
Helena Kněžínková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2024
Dobrý den všem. Dnes mi dorazila voňavá zásilka, pečlivě zabalená a ještě s krásným vzkazem psaným rukou na krabici - přáním - HEZKÉHO DNE OD VENDY, doplněné ještě srdíčkem. Drobnost, která potěšila až dojala, krásný dotek lidství, že nejsem JEN NĚJAKÝ ZÁKAZNÍK, ale že človíčkovi, který vše balil záleží na zákazníkovi i na dobrém jménu firmy. Přeji i Vám hezké dny a opatrujte se. Hela Kněžínková Pelhřimov /P.S. Mám dvě snachy jménem Vendy, tímto zdravím tu Vaši./
IM
Irena Mrvíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2024
Jsem velmi spokojena s obchodem, vždy vše dorazilo v pořádku, rychle a vše je ve velmi dobré kvalitě.
NZ
Nikol Zajíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.10.2024
Rychlé dodání, krásně zabalené výrobky
