Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 10266 hodnocení
5
10201x
4
24x
3
12x
2
4x
1
25x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2022
MM Avatar autora Markéta Mottajčeková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2022
Rychlé vyřízení objednávky, krásně zabalené, už se těším až předám dárky na Vánoce
V Avatar autora Veronika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2022
Vše vypadá moc hezky. Je to dárek pus stromeček.
KN Avatar autora Kateřina Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2022
Krásné zboží, rychlá doprava, skvělá komunikace, mohu jen doporučit!
HM Avatar autora Hana Maděrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2022
Velmi rychlé, pěkné. V létě navštívíme osobně.
SJ Avatar autora Soňa Jeníčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2022
Výborná věc na celé tělo a pod peřinu v zimě.
H Avatar autora Hana a Radim Gela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2022
V létě jsme navštívili levandulovou farmu a zakoupili některé výrobky osobně - pro naši potřebu i jako dárky a spokojenost byla veliká. Produkty jsme pak doobjednávali na e-shopu a kvalita je stejná, tedy vynikající! Babička si nemůže vynachválit éterický olej z levandule lékařské, pomáhá jí při usínání.
IF Avatar autora Ivana Foulonneau Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2022
Báječná komunikace, rychlé doručení a milé zabalení:) levandulova svíčka voní jako pole levandulí;) ostatní produkty jsou dárky, takže zatím nemohu hodnotit...
MC Avatar autora Miroslav Chovanec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2022
Perfektní. Na balení byl velice milý vzkaz/přání!
JH Avatar autora Jaroslav Hála Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2022
.Je to sice pod stromeček,ale musel jsem to vyzkoušet.Je to Super.????????
JK Avatar autora Jan Kabele Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2022
Krkohřej i Bedrohřej mám jako dárek k Vánocům. Věřím ale, že bude spokojenost.
MV Avatar autora Monika Valtrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2022
Voňavé krásné, máme jako dáreček pod stromeček
MB Avatar autora Markéta Bejčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2022
JŠ Avatar autora Jiří Šiška Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2022
HH Avatar autora Hana Hulejová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2022
PH Avatar autora Petra Holúbková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2022
ZL Avatar autora Zdeňka Loudová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2022
Velice????
MŠ Avatar autora Martina Šťastná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2022
MK Avatar autora Monika Kakosová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2022
NL Avatar autora Neprašová Lenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.11.2022
Jsem moc spokojená❤️

Ovládací prvky výpisu

10273 položek celkem