Sójová svíčka s levandulí - Lovender in the air

Kód: V003
350 Kč / ks 289,26 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Novinka

Sójová svíčka s BIO vonným olejem - Lovender in the air 

Levandule a láska je cítit ve vzduchu... s touto úžasnou 100 % přírodní sójovou svíčkou s éterickým olejem z levandule naší jihomoravské výroby. Přivoňte si a přeneste se doprostřed toho fialového moře, plného voňavých levandulí, bzučících včelek, s úsměvem na tváři a teplým pohlazením zapadajícího sluníčka na zádech. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč sójový vosk? 

Sójový vosk neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy či ropné příměsi. Hoří navíc až dvakrát pomaleji a do ovzduší, narozdíl od jiných vosků, neuvolňuje žádné škodlivé látky. Sójový vosk se vyrábí ze sójových bobů, což je například oproti parafinovému vosku, vyrobeného z ropy, pro nás i planetu mnohem udržitelnější a zdravější volba. Narozdíl od ostatních svíček navíc vytváří znatelně méně sazí, které se bohužel uvolňují do vzduchu a usazují například na stěny a nábytek. 

Sójový vosk v kombinaci s  kvalitním a přírodním éterickým olejem je tak ekologičtější, udržitelnější i zdravější volbou při výběru vonné svíčky. 

 

Uprostřed levandulových lánů

Omamná květinová vůně levandule oplývá především svými relaxačními účinky. Ty působí jak na naše tělo, tak i hlavu. Je tedy skvělým prostředkem k uvolnění, uzemnění a relaxaci celého organismu. Už stačí jen zavřít oči a rázem jste zpátky mezi dlouhými levandulovými lány, včelkami a motýli  a teplým zapadajícím sluníčkem, u nás na políčku ve Starovičkách. 

Vůni levandule zvláště oceníte i v létě. Přestože my tuhle vůni zkrátka milujeme, otravní komáři ji dvakrát zrovna nemusí. Svíčka tedy skvěle poslouží i jako přírodní repelent, třeba by večerním posezení venku s přáteli či rodinou. 

Lovender is in the air - hravá slovní hříčka spojující slovo love - láska a lavender - levandule. Zkrátka láska a levandule je ve vzduchu... 

 

Láskyplná levandulová svíčka z jižní Moravy

Všechny naše vymazlené voňavé produkty vyrábíme v chráněné dílně v jihomoravských Starovičkách, kde je i naše překrásné levandulové pole. Naše levandulové svíčky tudíž nejsou výjimkou. S láskou je chystá, ručně lije i etiketuje naše Danuška. Hezky jednu po druhé. 

 

Podrobné informace o produktu

Složení: 100% sójový vosk, BIO éterický olej, bavlněný knot. 

Objem: 130 ml, délka hoření: 24 hodin.  

Láskyplná sójová svíčka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.