Práce u nás

Do výrobní dílny Lavandia ve Starovičkách momentálně hledáme dvě nové kolegyňky na pozice:

Švadlenka

Na pozici švadlenky se bude naše budoucí kolegyňka podílet na šití vonných pytlíčků, polštářků a ostatních produktů. Proto požadujeme po naší budoucí švadlence zkušenosti s prací na šicím stroji.

Nejlépe na plný úvazek, je možný i zkrácený (minimálně 6 h denně), s pracovní dobou pondělí až pátek, od 6:00 do 14:30 nebo dle domluvy (třeba i dle dopravního spojení). 

Kompletační pracovnice do výroby

Budoucí kompletační pracovnice výroby se bude podílet na výrobě nejrůznějších levandulových produktů - a to od chystání látek švadlenkám, plnění produktů levandulí a další kompletaci produktů, až po výpomoc při výrobě limonád, sirupů, svíček a dalších výrobků. 

Naše budoucí kolegyňka má ráda levanduli stejně jako my (té je u nás v dílně totiž opravdu hodně) a bydlí v blízkosti Staroviček, kde se nachází naše výrobní dílna. Těšit se tu na ni bude milý a přátelský kolektiv našich levandulových pracovnic, klidné, příjemné a čisté pracovní prostředí. Samozřejmě pro naše zaměstnance nechybí sleva na veškeré voňavé produkty, také pravidelná ochutnávka novinek či týmové akce. Jsme malá firma a víme, že bez našich kolegů a kolegyň by Lavandia nikdy nebyla takovou, jakou je, našich pracovníků si vážíme a snažíme se pro ně vytvořit to nejlepší pracovní prostředí. Vždy vše řešíme individuálně a na všem se lze vždy domluvit. 

Jelikož provozujeme chráněnou dílnu, dáváme přednost lidem se zdravotním postižením.

V případě zájmu se prosím ozvěte panu majiteli Stanislavovi Bízovi na biza@hands.cz nebo 607 725 634. 

 

Souzníš s našimi hodnatami a myslíš si, že bys byl skvělým parťákem do našeho týmu? Tak nám klidně napiš na biza@hands.cz, třeba společně něco vymyslíme.  

Děkujeme za Váš zájem být součástí týmu Lavandia. 

Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.