Aktuálně z Levandulové farmy

Včerejším dnem, 25. 6., jsme ukončili samosběr levandule na naší farmě. Tento rok se na políčku posbíralo nejvíce levandule za celé naše levandulové působení, a proto jsme museli samosběr ukončit, aby nějaká zbyla i pro nás. :-) Poslední rostlinky Lavandinu použijeme pro destilaci éterického oleje a výrobu dalších našich voňavých produktů. 

Sezóna levandule je už skoro u konce, a proto se dnešním dnem mění i otevírací doba Levandulové farmy. Budete nás moct i nadále navštívit každý den, od 9:00 do 17:00. Levandule lékařská už je celá odkvetlá a velká část Lavandinu je posbíraná. Na políčku to aktuálně vypadá takto: 

Na farmě to pro nás všechny teď bylo velice intenzivních pár týdnů, kdy jsme plně pracovali na tom, abychom vám dopřáli u nás ten nejlepší zážitek, poznali jsme u toho spoustu nových fajn lidí, užili si spoustu zábavy, ale zažili jsme i malé přešlapy (třeba když na státní svátek ve 35°C naráz nezbyla na políčku ani jedna limonáda...). 

Děkujeme Vám všem, kteří jste nás navštívili, podpořili nás online nebo nám jen tak fandíte v tom, co děláme. Budeme se na vás těšit, třeba u kávičky na naší levandulové terase. 

Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení