Blíží se nám konec léta

Společně se slunečným létem nám za chvíli skončí i naše letní sezóna na Levandulové farmě. A co to tedy znamená a jaké změny nás od příštího týdne čekají? :) 

30. 8.

Oficiální poslední den letní sezóny na Levandulové farmě. 

31. 8.

Budeme do Staroviček stěhovat zpátky naše šikovné švadlenky, které nám přes léto šily v dílně ve Velkých Pavlovicích. Obchůdek se vždy mimo sezónu totiž přeměňuje na šící dílnu, balící linku a místo pro odesílání balíčků z e-shopu. Obchůdek i Coffee Truck bude po celý den zavřený. 

1. 9. 

Od středy začíná naše "zimní" sezóna. Ještě pár dní necháme Coffee Truck v provozu před obchůdkem, stejně tak posezení (za hezkého počasí). Obchůdek bude nadále otevřen, ale ve skromnější podobě než přes léto. Změní se hlavně otevírací doba, ta bude následující:

Pondělí - pátek: 9:00 - 16:00

Sobota: 9:00 - 12:00

Neděle: zavřeno

 

Všechny nás teď po tom náročném (ale 100% užitém) létě čeká krátký odpočinek. Načerpáme síly na další úžasnou sezónu... tu vánoční. Už teď můžeme prozradit, že pro Vás připravujeme pár krásných vánočních překvapení. Ale o tom ještě trochu později. 

Pokud k nám návštěvu letos už nestihnete, nemusíte se bát, všechny věci z obchůdku najdete i online, na našem e-shopu. I tu naši skvělou levandulovou kávu si můžete objednat až k vám domů. 

Přejeme Vám krásný poslední prázdninový víkend! Sunflower on Apple iOS 14.6

Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení