Jak to u nás teď vypadá?

Všechna levandule už je odkvetlá, levandule lékařská je celá už i sklizená a poslední keříky lavandinu sklidíme do konce tohoto týdne. Políčko už z dálky nezáří fialovo-modrou barvou, ale krásně lze vidět ty dlouhé lány keříků levandule. Omamná vůně se nese v okolí políčka. I když jsou květy levandule už odkvetlé, rostlinky lučně voní po okolí. 

Po předchozích letech, kdy byl zájem o vstup na políčko i po sezóně, jsme se rozhodli nechat otevřené naše brány políčka až do konce srpna, jen se změnou otevírací doby od 9:00 do 17:00. Na políčku teď už není tolik lidí, je tu větší klid a pohoda. Poslední dny ani není tak intenzivní sluníčko, jako v červenci, na relax na voňavém poli tedy ideál. 

Náš tip je vzít si piknikovou deku, nějakou dobrou svačinu, skleničky na levandulovou limču (kterou můžete koupit přímo na políčku) a uspořádat si piknik přímo na vrchu levandulového políčka. Je odtud krásný výhled a klid. Perfektní relax a odlehčení od starostí všedních dní. Přesně to, co byl i záměr, když jsme naše políčko otevřeli veřejnosti. 

A pokud vás odkvetlé políčko tolik neláká, zkuste třeba naši letní terasu. Najdete ji ve středu Staroviček, přímo u levandulového obchůdku. Pochutnat si tam můžete na levandulové kávě a dezertech. 

Přejeme Vám krásný den. Honeybee on Apple

Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.