Jak to u nás teď vypadá?

Všechna levandule už je odkvetlá, levandule lékařská je celá už i sklizená a poslední keříky lavandinu sklidíme do konce tohoto týdne. Políčko už z dálky nezáří fialovo-modrou barvou, ale krásně lze vidět ty dlouhé lány keříků levandule. Omamná vůně se nese v okolí políčka. I když jsou květy levandule už odkvetlé, rostlinky lučně voní po okolí. 

Po předchozích letech, kdy byl zájem o vstup na políčko i po sezóně, jsme se rozhodli nechat otevřené naše brány políčka až do konce srpna, jen se změnou otevírací doby od 9:00 do 17:00. Na políčku teď už není tolik lidí, je tu větší klid a pohoda. Poslední dny ani není tak intenzivní sluníčko, jako v červenci, na relax na voňavém poli tedy ideál. 

Náš tip je vzít si piknikovou deku, nějakou dobrou svačinu, skleničky na levandulovou limču (kterou můžete koupit přímo na políčku) a uspořádat si piknik přímo na vrchu levandulového políčka. Je odtud krásný výhled a klid. Perfektní relax a odlehčení od starostí všedních dní. Přesně to, co byl i záměr, když jsme naše políčko otevřeli veřejnosti. 

A pokud vás odkvetlé políčko tolik neláká, zkuste třeba naši letní terasu. Najdete ji ve středu Staroviček, přímo u levandulového obchůdku. Pochutnat si tam můžete na levandulové kávě a dezertech. 

Přejeme Vám krásný den. Honeybee on Apple

Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení