Informace k parkování a cestě na políčko

Kde u nás ve Starovičkách zaparkovat?

Ať už se chystáte na políčko nebo k nám do obchůdku nebo Coffee Trucku, prosíme, využijte zřízeného parkoviště obce Starovičky. To se nachází po cestě směrem na Hustopeče po pravé straně, na úplném konci obce. Parkoviště zřídilo a provozuje obec Starovičky a parkování kdekoliv v prostorech obce, kromě určeného parkoviště je zakázáno a bude bohužel pokutováno, proto tohle nařízení prosím respektujte. 

Parkoviště bylo zřízeno po loňském roce, kdy byla návštěvnost opravdu veliká a v ty nejvytíženější dny byla auty osetá celá obec. Parkování je zpoplatněno na 50 Kč na den pro osobní auta, a proto jsme se rozhodli za každý parkovací lístek věnovat 1 vstupenku na pole zdarma. Tak se to aspoň trochu vykompenzuje. :)

Prosím, berte v potaz nařízení obce a respektujte ostatní obyvatele Staroviček. 

Od parkoviště je to pěšky na políčko asi 1,2 km a do levandulového obchůdku a Coffee Trucku asi 500 m opačným směrem. Nebojte, po cestě uvidíte cedule, kde je vše přesně vysvětleno. Pak už je jen na Vás, jestli se vydáte první na políčko a potom až do obchůdku a posbírat síly do Coffee Trucku nebo naopak. Vstupenky na pole se dají koupit jak v obchůdku, tak i na políčku a na obou místech můžete platit jak hotově, tak i kartou

Přejeme Vám bezpečnou cestu k nám na Levandulovou farmu.

Mějte se krásně, Váš levandulový tým 

Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení