Aktuality z Levandulové farmy - červen 2021

Aktuality z levandulového políčka

Políčko je už celé krásně zelené, ale prozatím nekveteme. Květ levandule očekáváme v polovině června, po předešlých chladných měsících potřebuje levandule ještě trošku sluníčka. 

Na políčku zatím vše připravujeme a dolaďujeme, farmář Standa levandule opečovává každým dnem a my všichni z Levandulové farmy se těšíme, až políčko plně otevřeme Vám všem. Máme pro Vás dokonce na políčku připravené novinky a už se nemůžeme dočkat, až je s Vámi budeme moct sdílet. 

Připomínáme, že letní sezónu zahajujeme v sobotu 5. 6. 2021 (více informací najdete tu). Můžete se k nám přijet podívat do produktového obchůdku a na levandulové (a jiné) dobrůtky do našeho Coffee Truck , kde pro Vás máme přichystanou krásnou letní terásku. Můžete se těšit na naši levandulovou kávu, ale také na úžasné dezerty z čokoládovny Herůfek a mnohé další. Zkrátka vše k naprosté letní levandulové pohodě. 

Budeme se na Vás těšit, do té doby se mějte krásně. 

Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení