Pozvánka na Eko den 8. 8. 2021

Dne 8. 8. proběhne v Bylinkovém ráji Sonnentor v Čejkovicích Eko den. Na místě bude spousta inspirativních hostů vyprávět své příběhy na začátku jejich eko podnikatelské (a životní) cesty. Jedním z hostů jsme i my, Levandulová farma. 

Zakladatel, srdce a mozek celé farmy, Stanislav Bíza, tu bude vyprávět svůj příběh, co ho dovedlo k založení Levandulové farmy ve Starovičkách, začátek podnikání a ekologického pěstování levandule na jižní Moravě. Budeme rádi, když si Stanislava přijdete poslechnout, řeč bude mít od 16:30 do 17:00

Dozvíte se něco o základech včelaření, základní principy kombinování rostlin v permakulturní zahradě tak, aby si navzájem byly prospěšné, Tomáš Mitáček, spoluzakladatel Sonnentoru, bude vyprávět o světě ekologického zemědělství, společně s Milanem Ošťádalem. V neposlední řadě se můžete těšit na Michala Herůfka z rodinné čokoládovny Herufek Chocolate a jeho vyprávění o výrobě kvalitní čokolády.

Najdete tu také spoustu malých českých prodejců s různýma dobrotama (třeba lanýže a čokolády od Herůfků nebo perníčky od Divoká pekárna),ekodrogerii a ekokosmetiku od Tierra verde, kabelky a různé módní doplňky s vyšívanými folklorními motivy, pytlíky na chleba a krásné malované obrázky a samozřejmě i naši mini verzi levandulového obchůdku.

Akce trvá od 13:00 do 18:00, přijít se podívat ale budete moct od 9:00. 

Vidíme se na místě, zatím se mějte krásně! :-)

Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení