Obchůdek

Levandulky po sklizni měníme na voňavé dobroty a výrobky pro potěšení všech smyslů. Zasadili jsme, pečlivě se staráme, sesbíráme, usušíme a odprašníme, odstonkujeme a s láskou a ručně pro Vás vyrábíme. 

 
Pod pokličku nám můžete nahlédnout v naší výrobě a nakoupit v našem obchůdku, který jsme v letošním roce pro Vás upravili a prodejní prostory zvětšili. 
 
OD 1.9.2019 bude otevřeno v následujících dnech: 
PO  9°°-16°°
UT  9°°-16°°
ST  9°°-16°°
ČT  9°°-16°°
PA  9°°-16°°
SO  9°°-12°°
NE a SVÁTEK  ZAVŘENO
 

V tuto dobu máme v provozu obchůdek, kde můžete zakoupit naše produkty, nahlédnout do výroby, balení i expedici ručně vyráběných výrobků.

Od 1.9.2019 bude kávovar v provozu pouze v případě krásného počasí a rukou, které ho umí obsluhovat. A to v době od 9°°-15°° v sobotu 9°°-12°° a NE ZAVŘENO .

 

100% ruční práce 
Roztomilá zvířátka, heboučké polštáře a ostatní šité výrobky u nás se 100% podílem ruční práce pro Vás šijí naše milá děvčata v chráněné dílně.  Každý všední den od 9°° do 15°° jim můžete nahlédnout pod ruce a přesvědčit se o tom co mi už dávno víme, o tom jak moc jsou šikovné. 
 
100% příroní suroviny 
Levandulku měníme i na lahodné nápoje a skvělé pochutiny. 365 dnů práce našeho farmáře Standy se proměnilo v lahodný mok naše LEVANDULIMO. Z čerstvé bylinky pro Vás připravujeme uklidňující sirup. A to vše jen s použitím těch nejlepších surovin. 
 
100% skvělé spolupráce 
A protože nejsme všeználci, tak odbornou práci, jako je například výroba čokolády necháváme mistrům ve svém oboru.Spolupracujeme s rodinou Herůfkovou, kde už od nejmladší generace vědí že kvalita, udržitelné zdroje, osobní přístup jsou základ http://www.choco-lanyze.cz/ .    
Čerstvé, 100% zralé a lokální ovoce nám ve vynikající marmelády a pečené čaje proměňuje slečna Lenka Němcová s maminkou a kolegyní. A jelikož nám jde právě o lokální zdroje můžete u nás v průběhu sezóny ochutnat různé druhy marmelád s levandulí. Vždy se jedná o limitované edice a nezlobte se na nás prosím že dojdou, meruňky prostě dvakrát za rok nedozrávají :)   https://www.herbalena.cz/ .
A kávička, je tu z čerstvou rodinné pražírny Coffeespot prostě nejde nemilovat. Pan Jirka Plšek a náš Staňa hodně dlouho ladili naši kávu s levandulí. Jednu z mála káv, kde není uměle a chemicky dodávané aroma. V naší kávičce je namlet přímo náš levandulový květ. Abychom nezabili úžasnou vůni a chuť čerstvé kávy, dali jsem do kávy jen tolik levandulky aby její aroma jen podtrhlo chuť  https://www.coffeespot.cz/ . 
100% chuť léta naleznete v medíku z včeliček, jejichž úly jsou přímo u našich rostlinek. Jenmý na jazyku a voňavý právě jako naše políčko, ze kterého je medík stáčen včelařem, naším sousedem ze Staroviček.  
 
 
Těšíme se na Vás! 
 
Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.