Obchůdek

Levandulky po sklizni měníme na voňavé dobroty a výrobky pro potěšení všech smyslů. Zasadíme, pečlivě se postaráme, posbíráme, usušíme, odprašníme, odstonkujeme a ručně pro vás s láskou vyrobíme levandulové produkty. 

Infolinka levandulový obchůdek: 607 725 634 

Pod pokličku nám můžete nahlédnout v naší výrobě a nakoupit v našem obchůdku, který jsme pro vás v letošním roce upravili a prodejní prostory zvětšili. 
 
Aktuální mimosezónní otvírací doba: ZDE
 
 
 
 
Dle zájmu i mimo otevírací hodiny. S možností uzavření při nepříznivém počasí. 
 

V tuto dobu máme v provozu obchůdek, kde můžete zakoupit naše produkty, nahlédnout do výroby a na proces balení a expedici ručně vyráběných výrobků.

Od 1. 9. 2020 bude kávovar v provozu pouze v případě dobrého počasí a přítomnosti rukou, které ho umí obsluhovat. Přesné časy budou upřesněny. 

 

100% ruční práce 
 
Heboučké polštáře v tradičních tvarech i ve tvarech roztomilých zvířátek a ostatní šité výrobky u nás se 100% podílem ruční práce pro vás šijí naše milá děvčata v chráněné dílně.  Každý všední den od 9°° do 15°° jim můžete nahlédnout pod ruce a přesvědčit se o tom co mi už dávno víme - jak moc jsou šikovné. 
 
 
100% přírodní suroviny 
 
Levandulku měníme i na lahodné nápoje a skvělé pochutiny. Každoročních 365 dnů práce našeho farmáře Standy se proměnilo v náš lahodný mok LEVANDULIMO. Z čerstvé bylinky pro vás připravujeme uklidňující sirup. A to vše jen s použitím těch nejlepších surovin. 
 
 
100% skvělé spolupráce 
 
Umíme se skvěle postarat o naši levanduli a odbornou práci na dalších surovinách využitých v našich výrobcích (čokoláda ad.) necháváme rádi mistrům ve svém oboru. Spolupracujeme s rodinou Herůfkovou, která už od nejmladší generace ví, že kvalita, udržitelné zdroje a osobní přístup jsou základ. http://www.choco-lanyze.cz/
 
Čerstvé, 100% zralé a lokální ovoce nám ve vynikající marmelády a pečené čaje proměňuje slečna Lenka Němcová s maminkou a kolegyní. A jelikož nám jde právě o lokální zdroje, můžete u nás v průběhu sezóny ochutnat různé druhy marmelád s levandulí. Vždy se jedná o limitované edice, nezlobte se na nás prosí, když dojdou, meruňky prostě dvakrát za rok nedozrávají :). https://www.herbalena.cz/ 
 
A kávička - tu z rodinné pražírny Coffeespot prostě nejde nemilovat. Pan Jirka Plšek a náš Staňa dlouho a pečlivě ladili naši kávu s levandulí. Jednu z mála káv na českém trhu, do které není uměle a chemicky dodávané aroma. V naší kávičce je namlet přímo náš levandulový květ. Abychom nezabili úžasnou vůni a chuť čerstvé kávy, dali jsem do kávy jen tolik levandulky, aby její aroma jen podtrhlo chuť. https://www.coffeespot.cz/ 
 
100% chuť léta naleznete v medíku od včeliček, jejichž úly jsou přímo u našich rostlinek. Jemný na jazyku a voňavý právě jako naše políčko, ze kterého je medík stáčen včelařem, naším sousedem ze Staroviček.  
 
 
Těšíme se na vás! 
 
 
Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.