Parkování a cesta na políčko

Parkování

Parkovat vozidla lze pouze na obecním parkovišti. To je zřízeno na začátku obce směrem z Hustopečí po levé straně.

Parkoviště spravuje obec Starovičky a parkovné na celý den stojí 50 kč. Parkování v jiných lokalitách obce je zakázáno, prosím, respektujte to a parkujte pouze na obecním parkovišti. 

Chceme, aby jste se cítili dobře vy, ale i naši spoluobčané. Všichni si umíme představit, jak je nepříjemné, když nám cizí vozidlo blokuje vjezd do garáže nebo domu. Vznikají pak zbytečné konfliktní situace. Prosím, dodržujte pokyny týkající se parkování v obci. 

Vjezd na políčko autem je ZAKÁZÁN. 

Pokud přeci jen po cestě nějaké auto uvidíte, budeme to nejspíš my se závozem vychlazených limonád. :) 

 

Cesta na pole

Naše levandulové políčko se nachází asi 1 km za obcí. Od parkoviště je to na políčko cca 15 minut klidné chůze. Kdy přijet? Mrkněte na otevírací dobu farmy

Po cestě na pole je spousta ukazatelů, nebojte, cestu k nám určitě najdete. Na pole se však můžete vydat také po čichu - krásná levandulová vůně se nese po celém okolí. V období květu levandule políčko navíc září svou krásnou sytou fialovou barvou už zdáli, nebojte se tedy, že byste k nám netrefili. :)

Cesta na políčko může být v létě trochu náročná, proto se určitě zastavte do našeho jedinečného levandulového obchůdku a kavárničky. Nachází se asi 200 m před samotným políčkem - přímo po cestě, určitě jej tedy nepřejdete (viz mapa na konci článku). 

V obchůdku najdete všechny naše jedinečné levandulové produkty, které vyrábíme v chráněné dílně ve Starovičkách. V kavárničce můžete ochutnat naši originální výběrovou levandulovou kávu, limonádu a další drinky, ale také úžasné dorty a dezerty. Nechybí samozřejmě ani zmrzlina nebo ovocné nanuky. A osvěžení tu najdou i Vaši čtyřnozí parťáci. 

Pokud jste nás v předchozích letech navštívili, určitě si pamatujete, že obchůdek býval v obci, na adrese Starovičky 350 - zastavit se tam stále můžete, v menší podobě tam bude obchůdek i nadále, oficiálně ale bude i s kavárničkou přes celou letní sezónu právě kousek od políčka.  

Tak kdy k nám přijedete? My už se moc těšíme! Tým Lavandia

 

Grafický návrh vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.